دوره های آموزش سئو
دوره های آموزش سئو

بهترین شرکت طراحی سایت

طراحی سایت چیست ؟ این روزها استفاده از اینترنت و دنیای مجازی به قدری طراحی سایت زیادتر از گذشته شده است که بسیاری از کاربران دیگر نمی توانند بدون آن به زندگی شان ادامه بدهند.

طراحی سایت افرادی که صاحب کسب و کاری هستند یا فروشگاهی دارند یا اینکه خدمتی را به مردم ارائه میدهند برای اینکه از جامعه مجازی بهره برداری کاملی را داشته باشند اقدام به استفاده از وب سایت می کنند.

حالا باید بدانیم که تعریفی دقیق از وب سایت چیست تا بتوانیم هدفمان را از طراحی سایت مشخص نماییم. وب سایت مکانی می باشد که چندین صفحه را در خود جای داده است که هدف خاصی را دنبال می کنند و اطلاعاتی را به مخاطبان ارائه می دهند.

طراحی وب سایت چیست ؟
طراحی وب سایت را می توان پروسه ی طراحی سایت برنامه ی ریزی دانست که برای ایجاد یک سایت در دنیای مجازی اینترنت به صورت کلی و جزیئی انجام می گیرد. این برنامه ریزی می تواند بر روی قسمت های مختلفی مثل تصویرها، فایل های صوتی و.. که برنامه نویسی شده اند صورت بگیرد و در نهایت آن ها را به صفحه ی تبدیل می کند که در مرورگر قابل مشاهده باشد و بر روی آن صفحه فرمت بندی ویژه ی در طراحی سایت قرار میگیرد.


زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود داشته است که از آن ها استفاده می کنند تا در اکثر مرورگرها این صفحه ها قابل مشاهده باشند مثلا برخی از طراحان وب سایت از زبان طراحی سایت برنامه نویسی html یا css استفاده می نمایند. البته زبان های دیگری نیز وجود داشته است که در طراحی وب سایت از آنها میتوان استفاده نمود:

java
پی اچ پی
پرل
ای اس پی دات نت
و…
جالب است بدانید که html5 امروزه قدرت زیادی را به این زبان برنامه نویسی ارائه کرده است طراحی سایت و همچنین css3 نیز در حال افزایش قدرت بوده به نوعی که میتواند بدون استفاده از نرم افزارهای گرافیکی به طراحی وب سایت بپردازد.

اصول طراحی وب سایت

فرآیند طراحی وب سایت
طراحی وب سایت نیز مانند پروسه های دیگر نیاز به طی کردن مراحلی داشته است که هر کدام از این مراحل باید به درستی انجام گردند تا بتوان نتیجه ی که در نهایت مشاهده می شود مورد طراحی سایت رضایت مشتری باشد.

به ترتیب 1)مفهوم سازی 2)طرح ریزی 3) تحقیق پیش از ایجاد وب سایت 4)انجام تحقیقات کلی 5)تبلیغات از جمله روالی هستند که باید برای طراحی وب سایت آن ها را دنبال کرد.

در وب سایت مدیریت فایل های چند رسانه ی وجود داشته است و همچنین مدیریت مطالب و محتوای درون وب سایت و فایل های صوتی طراحی سایت و تصویری که در آن هستند را میتوان یک یا چندین طراح با وظیفه ی معین مدیریت کرد.بروز رسانی کردن مطالب درون سایت از مواردی مهمی است که نباید از آن غافل شد. بیشتر سایت ها افرادی را استخدام می کنند تا بتواند روزانه مطالب جدیدی را ایجاد کرده و درون سایت قرار بدهند.

یک وب سایت در اصل نشان دهنده ی یک خدمت یا فروشگاهی است که در میزان فروش و سودرسانی به صاحبان آن نقش مهمی داشته است. بسیاری از مرکز خریدهای انلاین این روزها ایجاد شده اند طراحی سایت که تنها سوددهی آن ها از طریق فروش آنلاین می باشد.

مراحل طراحی وب سایت
مراحل طراحی سایت : یک وب سایت حرفه ای دارای ویژگی های مشخصی می باشد و طراح اختصاصی داشته و بر مبنای اصول سئو طراحی شده است. این وب سایت می تواند در همه ی مرورگرها بدون اینکه خطای داشته باشد به صورت کامل نمایش داده شود و صفحات آن با سرعت و سریع بارگذاری می شوند.

گرافیک جذابتر و منحصر به فرد از دیگر ویژگی های یک وب سایت حرفه ای می باشد که علاوه بر آن از رابط کاربری مناسب و امنیت بالایی نیز برخوردار است. محتوا یکی مهم ترین بخش های طراحی سایت می باشد که در هر وب سایت باید مورد توجه خاصی قرار بگیرد. وقتی که صحبت از وب سایت حرفه ای می شود یعنی محتوایات به صورت کاملا جدید و مناسب با آن هستند که مشتریان را ترغیب به خواندن همه ی متون می نماید.

وب سایت حرفه ای از زبان های مختلفی پشتیبانی کرده و با گوشی های موبایل و انواع تبلت ها نیز سازگاری طراحی سایت داشته است چرا که امروزه بسیاری از کاربران ترجیح میدهد زمان های را که در مترو یا اتوبوس هستند یا به سیستم کامپیوتر دسترسی ندارند از گوشیهای هوشمند خود برای خرید و بازدید از وب سایت استفاده کنند.

در چنین وب سایت های مدیریت بهتری را مشاهده می کنید که شامل مواردی چون مدیریت اعضا، فرمها، اسکریپت ها و… می باشد و از قالبهای طراحی سایت اماده نیز راحت تر خواهد بود. وقتی شما هدفتان را تعیین کرده اید قطعا دوست دارید یک وب سایت حرفه ای با شرایط کاملی داشته باشید.

مراحل طراحی وب سایت چیست ؟

مراحل انجام طراحی وب سایت حرفه ای
برای اینکه شما بتوانید به اهدافتان برسید نیاز است که یک وب سایت حرفه ای طراحی سایت در اختیار داشته باشید. به صورت کلی می توان گفت مراحل ایجاد و طراحی وب سایت شامل موارد زیر می باشد:

تعیین هدف: شما در نخستین گام باید برای خودتان مشخص کنید که از ایجاد وب سایت حرفه ای چه هدفی را داشته باشید. این امکان وجود دارد بخواهید تنها محصولاتتان را به دیگران معرفی کنید طراحی سایت و یا بخواهید علاوه بر معرفی محصولات به فروش آنلاین آن ها نیز بپردازید.

طراحی سایت هر کدام از این موارد میتواند برای طراحی استراتژی خاص خود را داشته باشد. این مرحله توسط شما انجام می شود ولی پس از آن دیگر شرکت یا طراح باید هر مرحله را انجام بدهد.
تعیین نیازهای کار و هدف ها
ایجاد یک طرح رابط کاربری گرافیکی
تاییده طرح و برطرف کردن عیب ها و ایرادهای مرتبط با آن
شروع به کار طراحی سایت حرفه ای(این مورد حداقل برای انجام نیاز به سه ماه زمان خواهد داشت).
ارائه نمونه اولیه و ابتدایی از کار و دریافت تاییدیه از آن
ادامه روند فعالیت و تکامل وب سایت به همراه برنامه نویسی های آن
انجام سئو و اقدامات مرتبط با آن
انجام تبلیغاتی اینترنتی
آیا فقط داشتن یک وب سایت کافی است؟
اینکه شما بگویید تنها یک وب سایت داشته باشم و همیشه به سود می رسم غلط است. طراحی سایت یک سایت حرفه ی و خوب از ابزارهای می باشد که میتواند به بهترین شیوه محتویات شما را به نمایش بگذارد و مخاطب علاوه بر اینکه جذب وب سایت شما شود بلکه باید به محتویات مد نظر خودش نیز به ساده ترین شکل دسترسی داشته باشد.

یک سایت مدرن و حرفه ای برای لود سرعت مناسبی دارد و مخاطب را خسته نمی کند و بازخورد مناسبی در مقیاسهای متفاوتی از خودش نشان طراحی سایت خواهد داد مثلا اگر مشتری به واسطه گوشی در حال نگاه کردن سایت شماست، یک سایت متناسب با بهترین چیدمان متناسب گوشی برای مخاطب نشان داده شود.

طراحی سایت اینتن
بسیاری از شرکت ها، وب سایت های را که طراحی می کنند و تحویل مشتری می دهند در گوگل نتیجه ی مناسبی را دارند و همین موضوع افزایش ترافیک ورودی سایت را در بر خواهد داشت. طراحی سایت این موضوع را همگی به خوبی می دانیم که وب سایتی که بازدید نداشته باشد قطعا ارزشی نیز نخواهد داشت پس رتبه سایت بسیار مهم است.

شرکت های طراحی وب سایت

شرکت های طراحی وب سایت
همیشه در نظر داشته باشید اگر حتی بهترین سایت دنیا با تمامی امکانات را در اختیار داشته باشید نمیتوانید به تنهایی به آنچه که می خواهید برسید طراحی سایت بلکه شما باید محتویات حرفه ای و مناسبی را نیز برای وب سایت خودتان اماده کنید تا مخاطبان را جذب کنید. شرکت های معتبری وجود داشته است که پس از طراحی وب سایت به شما کمک می کنند تا وب سایت خودتان را بروز کنید و اطلاعات را به شیوه ی صحیحی در آن قرار بدهید.

یک وب سایت حرفه ای مثل یک موجوده زنده بوده که با تغییر زمان دچار تحولات و تغییراتی می باشد و این درست نیست که پس از طراحی سایت دیگر آن را به حال خود رها کنیم. شرکتی برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای برایتان مناسب است که بتواند در همه ی مسیر مشتریان خود را به خوبی راهنمایی کند و در کنار مشتری تا رسیدن به طراحی سایت نتیجه ی نهایی باشد.

شرکت های طراحی وب سایت که معتبر باشند و به رضایت مشتریان فکر کنند معمولا پس از اینکه طراحی وب سایت را انجام دادند به جز مسائل مرتبط با آن طراحی سایت در خصوص دیجیتال مارکتینگ نیز در کنار مشتریان خود هستند.

اگر در در خصوص طراحی وب سایت یا مسائل مرتبط با آن اطلاعات کافی نداشته اید حتما از کارشناسان شرکت های معتبر مشورت های لازم را دریافت کنید و مطمئن باشید اگر به شیوه ی صحیحی یک وب سایت را برای خود طراحی سایت ایجاد کنید و محصولات و خدمات تان را معرفی کنید میتوانید در مدت زمان کمی بر تعداد مشتریان خود اضافه کنید و به هدف خود یعنی سود برسید.

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت چیست؟
طراحی وب سایت در یک نگاه
در پایان می توان در خصوص یک وب سایت این گونه گفت که صفحه ی اصلی یا HOME است که بخش ها و صفحه های دیگری را نیز می تواند شامل طراحی سایت شود که در زمان طراحی وب سایت هر کدام از آن ها برای اهداف خاصی ایجاد شده اند. اما اصلی ترین قسمت یک سایت همان صفحه اصلی یا صفحه ی HOME است که در مورد اهداف اصلی وب سایت و همه ی بروز رسانی های که در وب سایت صورت می گیرد برای کاربران ارائه می گردد.

همه ی صفحه های که در وب سایت وجود دارند در صفحه ی اصلی آن شناخته و معرفی می گردند به این شکل که لینکی از آنها به صفحه ی اصلی داده شده و کاربر می تواند برای طراحی سایت مراجعه به آنها بر روی لینک کلیک کند و بخش های مورد علاقه ش را مشاهده نماید.

میتوان در یک جمله گفت که صفحه خانه مادر تمامی صفحات می باشد. ساده ترین چیزی که می توان به وضوح در وب سایت مشاهده کرد این است که هر کسی در هر جای دنیا می تواند به اطلاعات درون وب سایت دسترسی داشته باشد و طراحی سایت بدون محدودیت جغرافیایی می باشد.

طراحی وب سایت

مزیت های داشتن وب سایت
داشتن وب سایت قطعا مزیت های زیادی را برای دارندگان به همراه دارد. به این مثال ساده توجه کنید: فرض کنید شما طراحی سایت یک فروشگاه لباس در یک منطقه ی تقریبا کم جمعیت داشته اید.آیا در این صورت میتوانید سود بیش تری داشته باشید یا اینکه یک فروشگاه لباس با دسترسی در کل کشور در اختیارتان قرار داشته باشد.

داشتن یک وب سایت مثل یک کاتالوگ می ماند که مشتری به راحتی و بدون محدودیت زمانی می تواند به مطالعه و بررسی محصولات بپردازد بدون اینکه طراحی سایت نگرانی در خصوص رفت و آمد ترافیک و… داشته باشد.

یکی دیگر از مزیت های که نباید در داشتن وب سایت از آن غافل شویم، تعامل بیش تر با مشتری است. وقتی شما یک وب سایت را طراحی و اماده می کنید قطعا قسمت های برای بیان نظرات و دیدگاه های مشتریان قرار میدهید که آن ها می توانند هر گونه نظر ،پیشنهاد یا انتقادی را در خصوص محصول و طراحی سایت خدمات شما دارند به اطلاع شما برسانند. اینگونه مشتری می داند که شما برای آن ها ارزش قائل هستید و برایتان مهم است که رضایت آن ها را کسب نمایید.

البته علاوه بر اینکه شما از طریق وب سایت خودتان می توانید به فروش محصولات تان بپردازید بلکه قادرید برای دیگر مالکان کسب و کار طراحی سایت نیز در وب سایت خود تبلیغ های را انجام بدهید و در قبال این تبلیغات هزینه ی دریافت نمایید. این روش کسب در آمد در بسیاری از وب سایت های پربازدید دیده می شود.

در هر صورت به شما توصیه می کنیم اگر دارای یک کسب و کار هستید یا مغازه و فروشگاهی داشته اید و طراحی سایت میخواهید به کسب و کارتان رونق بدهید یک وب سایت برای خود در نظر بگیرید.

طراحی سایت حرفه ای : امروزه امار استفاده از اینترنت در ایران در حال افزایش است و روزانه افرادی زیادی هستند که برای انجام امور خود به اینترنت مراجعه می کنند. دیگر مثل زمان های گذشته نیست که بخواهیم برای پرداخت قبوض ساعتی را در صف بگذرانیم یا اینکه برای خرید شارژ به فروشگاهی برویم بلکه با چند کلیک ساده طراحی سایت در منزل یا محل کار بسیاری از این کارها را میتوان به سهولت انجام داد.

طراحی سایت حرفه ای و استفاده از آن
اینترنت را می توان یک بستر عالی دانست برای اینکه ما به برقراری ارتباط در آن مشغول باشیم و همچنین به وسیله ی آن خدمات مان را معرفی کنیم و آن ها را ارائه بدهیم. طراحی سایت برای هر واحدی این نیاز احساس می شود که یک وب سایت حرفه ای را برای خود در اختیار بگیرید چون ظاهرا داشتن وب سایت به عنوان یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای معرفی شرکت ها و اداره ها و خدماتشان می باشد و همچنین میتوانند شرحی از فعالیت هایشان را در آن به نمایش بگذارند.

شما باید با توجه به هدفی که داشته اید و قصد گسترش آن را طراحی سایت دارید یک وب سایت برای خود طراحی کنید و سپس برای تحقق اهدافتان یک گام متفاوت بردارید. البته چگونگی طراحی وب سایت و شرکت یا طراح بسیار مهم است و مقوله ی دیگر است که باید جداگانه مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد.

داشتن یک وب سایت حرفه ای برای یک شرکت می توانند سبب رونق آن شرکت شود و طراحی سایت حتی این روزها بسیاری از وب سایت های دیده می شوند که تنها فروش محصولاتشان به صورت آنلاین است و به سود خوبی نیز رسیده اند. وب سایت ها در جذب مشتریان نقش مهمی دارند و میتواند بر تعداد مشتریان بیافزایند.

طراحی سایت زمانی که مشتری به وب سایت مراجعه می کند دیگر با فروشنده ی که شاید با بی حوصلگی پاسخ سوال هایش را بدهد در ارتباط نیست بلکه در محیطی قرار دارد که همه چیز در مورد طراحی سایت فروشگاه و محصولاتش در اختیارش بوده و می تواند به مطالعه و مشاهده همه ی محصولات بپردازد و با مقایسه کردن آن ها، انتخاب هایش را انجام بدهد.

 

https://www.janblaghy.top/web-design/

 

http://sajadrazavi.asrblog.ir/post/19

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۰۵:۰۳ توسط:پرنده بهار موضوع: نظرات (0)