دوره های آموزش سئو
دوره های آموزش سئو

بررسی انوع قلم نوری

مزایای استفاده از قلم نوری (یا قلم) چیست؟ 
صفحه های لمسی به طرز گسترده ای به دنیای راهنمای خرید قلم نوری مدرن ما نفوذ کرده اند. از پشت صندلی های هواپیما گرفته تا دستگاه های دستی مورد علاقه ما ، این قطعات شیشه ای و پلاستیکی قابل لمس دنیای جدیدی از پیمایش آینده را باز کرده و این دکمه را به گذشته تبدیل کرده است. در روزهای آغازین صفحه لمسی ، قبل از اینکه صفحه نمایش لمسی خازنی به بازارهای مصرف برسد ، صفحه لمسی مقاومتی برای برقراری تماس موفق به فشار مکانیکی دقیق متکی بود. بنابراین قلم صفحه لمسی ، معروف به قلم متولد شد.
امروزه صفحات لمسی مقاومتی به عنوان فناوری های باستانی تصور می شوند - پایین تر از صفحات خازنی خواهر. با این تغییر ، وجود قلم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
یک دلیل وجود دارد که شرکت های پیشرو در صنعت مانند HP® ، Apple و Samsung به تولید قلم های صفحه نمایش لمسی پیشرفته ادامه می دهند. مزایای استفاده از قلم قلم بسیار بیشتر از اشکالات است. بیایید برخی از دلایلی را که قلم صفحه لمسی در فهرست بعدی راهنمای خرید قلم نوری خرید فناوری شما قرار دارد ، مرور کنیم.
قلم قلم چیست؟
قلم نوعی قلم است که به طور خاص برای استفاده از صفحه لمسی طراحی شده است. به طور معمول با نوک هایی از پلاستیک رسانا یا پلاستیک سخت خازنی تولید می شود ، قلم های قلم باریک تر و جایگزین دقیق تر نوک انگشتان هستند.
قلم های قلم چگونه کار می کنند؟
برای درک بهتر نحوه کار قلم های قلم ، انواع قلم نوری باید درک کاملی از عملکرد صفحه های خازنی داشته باشید . اکثریت قریب به اتفاق صفحه های لمسی امروزی از فناوری خازنی استفاده می کنند. برخلاف صفحات لمسی مقاومتی که برای برقراری تماس موفقیت آمیز باید دو لایه رسانا را بهم فشار دهید ، صفحه های خازنی مانند دو رسانای الکتریکی تقسیم شده توسط یک مقره رفتار می کنند.
از نظر عامیانه ، صفحات مقاومتی ثبت می شوند (مانند آنهایی که در دستگاه خودپرداز هستند) از طریق فشار در حالی که صفحه های خازنی (مانند تلفن هوشمند شما) از طریق برق تماس برقرار می کنند. از آنجا که بدن انسان رسانای طبیعی الکتریسیته است ، نوک انگشتان راهنمای خرید قلم نوری ما با ویژگی های الکتریکی قادر به تغییر صفحات لمسی خازنی شارژ می شوند.
قلم صفحه رسانا
قلم صفحه لمسی را وارد کنید. قلم ها با استفاده از مواد رسانا مانند لاستیک یا پلاستیک قادر به انتقال میدان الکتریکی لازم برای ایجاد تماس موفق با صفحه لمسی خازنی هستند.
قلم صفحه نمایش مقاومتی
قلم های مهندسی شده برای سازگاری با صفحه مقاومتی نیازی به خاصیت رسانایی ندارند. از آنجا که صفحات مقاومتی تماس را فقط از طریق فشار جسمی ثبت می کنند ، قلم های قلم مقاومتی می توانند اشکال و اشکال مختلف داشته و از مجموعه گسترده ای از مواد غیر رسانا استفاده کنند.
مزایای استفاده از قلم قلم چیست؟
با بزرگتر شدن صفحات نمایش و پیشرفت تکنولوژی ها ، نوک انگشتان شما قادر به کلیک ، بزرگنمایی ، ایجاد و حرکت به سمت محتوای قلب شما هستند. با این حال ، محدودیت های نوک انگشت نشان می دهد که دقت تماس مهم است. و چیزهای ناامیدکننده ای وجود دارد که از امضای حرفه ای بیرون می آید ، زیرا چیزی بیش از یک خط خطی غیرقابل توصیف یا یک پیکان دستی کشیده به نظر نمی رسد.
استفاده از هر مورد علاقه خود صفحه دستگاه لمسی راهنمای خرید قلم نوریبا استفاده از نوک انگشت راحت است ، اما همیشه منطقی ترین گزینه برای نیازهای شما نیست. ما تعدادی از مزایای استفاده از قلم قلم را بیان کردیم.
1. آنها برای یادداشت های دست نویس عالی هستند
این که آیا شما دانشجوی دانشگاه هستید ، یک حرفه ای مشغول هستید ، یا یک خلاق در حال حرکت هستید ، داشتن توانایی یادداشت برداری از یادداشت هایی که بیشتر از متن ساده احساس می شود ، باعث ایجاد تفاوت در کار شما خواهد شد. چه دستگاه انتخابی شما یک اسمارت فون به اندازه جیبی باشد یا یک تبلت بزرگتر یا لپ تاپ قابل تبدیل ، قلم جایگزین زیبایی برای نوک انگشت شما است که خطوط دقیق و حروف خوانا را ارائه می دهد.
گزینه های قلم زیادی در بازار وجود دارد که قلم معمولی و قلم را به زیبایی ترکیب می کند. این دوتایی پویای همه در یک به شما امکان می دهد آن لحظه های نبوغ اورایکا را بدون توجه به اینکه در کجا هستید یا چه رسانه ای به راحتی در دسترس شما قرار دارد ، یادداشت کنید.
2. استفاده از آنها آسان است
اگرچه انگشتان هر فرد اندازه های متفاوتی دارد ، اما این یک واقعیت ساده است که نوک انگشتان به طور کلی پیازدار ، لاغر و اغلب بسیار دست و پا گیر هستند راهنمای خرید قلم نوری تا دقت دقیق مورد نظر شما را ایجاد نکنند. اینجا است که قلم ها عالی حکم می کنند.
یکی از جذاب ترین جنبه های قلم این است که استفاده از آن فوق العاده آسان است. شخصی که قبلاً قلم را ندیده یا لمس نکرده است ، می تواند به راحتی یکی را برداشته و به قابلیتهای اساسی تسلط یابد. این همانند نگه داشتن مداد ساده است و تقریباً مشابه آن عمل می کند.
برای کاربران پیشرفته تر که قصد دارند از قلم صفحه لمسی برای اهداف خلاقانه یا هنری استفاده کنند ، این گزینه ها باز می شوند و می توانند مانور ماهرانه تری برای عملکرد کامل داشته باشند. این همه به نوع قلم انتخابی شما بستگی دارد.
3. آنها در برابر آب و هوا مقاوم هستند
کار با یک صفحه لمسی خازنی در دمای سرد می تواند یک تجربه سنگین کننده باشد. هنگامی که محیط اطراف شما سرد است و نوک انگشتان شما به همان اندازه خنک است ، دستگاه صفحه لمسی شما برای ثبت تماس مشکل خواهد داشت. این امر اغلب منجر راهنمای خرید قلم نوری به ایجاد چند ضربه ناامیدکننده در صفحه شما می شود - انگشتان دست شما را حتی سردتر و حوصله شما را کم می کند.
قلم های قلم برای همه شرایط آب و هوایی مناسب هستند: باران ، درخشش ، بارش برف یا برف. از آنجا که قلم ها با مواد رسانا تولید می شوند ، بدون توجه به وضعیت انگشت اشاره گر ، می توانید به عملکرد کامل آن وابسته باشید. چه بخاطر شجاعت در زمستان دستهایتان را بشویید و چه دستکش داشته باشید ، قلم نوید عملکرد تماس بی عیب و نقصی را می دهد.
4. ثبت نام دقیق تر تماس را ارائه می دهند
مهم نیست که با چه اندازه صفحه ای کار می کنید ، ایجاد خطوط دقیق و باریک می تواند در کنار عدم امکان عرض نوک انگشت روی خطوط شما غیرممکن باشد. هرچه دستگاه کوچکتر باشد ، با کشیدن انگشت شما املاک و مستغلات بیشتری اشغال می شود.
نوک کوچکتر یک قلم می تواند دقت بیشتری را ایجاد کند و از خط نوک انگشتان باریک تر باشد. خواه در حال انتخاب متن برای نوشتن ایمیل باشید و هم در مورد جزئیات ویرایش های مسواک روی عکس ، قلم دقت بسیار خوبی را که برای ایجاد یک محصول نهایی یکپارچه نیاز دارید ، ارائه می دهد.
5- از انگشتان برهنه بهداشتی ترند
اگر صفحه نمایش شما مملو از لکه های چرب یا شکاف های پر از اسلحه باشد ، تنها نیستید. صفحات لمسی درخشان به سرعت به خرابکاری های پوشیده شده از اثر انگشت تبدیل می شوند - به طور م theثر وضعیت بکر دستگاه شما را به خطر می اندازند.
قلم ها صفحه شما را تمیزتر و بدون لک راهنمای خرید قلم نوری بیشتر از نوک انگشتان نگه می دارند. آنها همچنین می توانند در دستگاه های صفحه لمسی عمومی مانند خودپردازها یا ایستگاه های پرداخت استفاده شوند. با جایگزینی قلم نوک انگشتان ، از آلودگی و زباله های انگشتان دیگران جلوگیری کنید.
چه نوع قلمهایی وجود دارد؟
نصب مجدد و ابداع مجدد قلم قلم مدرن توجه سه نوع قلم مختلف را در بازارهای مصرف جلب کرده است.
قلم خازنی
یک صفحه لمسی خازنی از یک میدان الکترواستاتیک استفاده می کند که در صورت تحریف میدان توسط هادی ، تماس را ثبت می کند. قلم خازنی با ایجاد تماس با صفحه از طریق اختلال در میدان الکترواستاتیک دقیقاً مانند انگشت شما عمل می کند.
جوانب مثبت قلم خازنی:
سازگار با هر دستگاه صفحه لمسی خازنی
برای عملکرد کامل به باتری نیاز ندارد
مقرون به صرفه برای خرید
ساختن خود آسان است
منفی قلم خازنی:
حساسیت فشار ندارد
هیچ قابلیت اضافی
عدم تمایز قلم از دست
دیجیتال ساز Wacom
مناسب ترین قلم های قلم دیجیتال ساز Wacom که به طور مناسب با قرص های دیجیتال سازی یا گرافیک جفت می شوند ، دارای مدیریت راهنمای خرید قلم نوری نویز سیگنال و فناوری سنجش فشار هستند. مهندسان برای بهینه سازی دقت و ارائه عالی ترین ورودی طبیعی ، قلم های Wacom بهترین ویژگی را دارند که توانایی تشخیص سطوح مختلف فشار را دارند.
جوانب مثبت قلم Wacom:
برای عملکرد کامل به باتری نیاز ندارد
رد کف دست را فعال کنید
ویژگی های اضافی مانند پاک کن ، قابلیت کلیک راست و غیره
حساسیت فشار شدید
معایب قلم Wacom:
سازگاری محدود
برچسب قیمت بالاتر
نیاز به پشتیبانی ویژه از برنامه دارید
قلم بلوتوث
قلم بلوتوث از نظر فناوری پیشرفته ترین قلم موجود در بازار است. قلم بلوتوث به جای برقراری ارتباط با صفحه لمسی از طریق فشار فیزیکی ، به ثبت اطلاعات بی سیم برای ثبت تماس بستگی دارد. قلم بلوتوث عملکرد مشابه قلم خازنی دارد اما ویژگی راهنمای خرید قلم نوری های اضافی بیشتری را در اختیار کاربر خلاق قرار می دهد.
جوانب مثبت قلم بلوتوث:
تشخیص حساسیت فشار
رد کف دست را فعال کنید
گزینه های سازگاری گسترده
دکمه های میانبر
معایب قلم بلوتوث:
گران تر
برای عملکرد کامل به جفت شدن نیاز است
انرژی باتری مورد نیاز است
سازگاری ویژه برنامه
هنگام خرید قلم چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟
زیبایی قلم این است که مهم نیست شما از چه نوع دستگاه صفحه نمایش لمسی برخوردار هستید ، قلم سازگار در آن وجود دارد که کاملاً متناسب با نیازهای ضربه زدن شماست. با این حال ، وقتی نوبت به انتخاب بهترین ها از بین بقیه می رسد ، راهنمای خرید قلم نوری موارد زیادی وجود دارد که باید در روند تصمیم گیری شما در نظر گرفته شود.
1. زیبایی شناسی
اگرچه عملکرد در بالای لیست اولویت های شما قرار دارد ، اما مهم است که جذابیت زیبایی را نیز در لیست خود بالا نگه دارید. صرف نظر از اینکه شما قلم را برای جفت شدن با رایانه شخصی خود و یا ضربه زدن روی تلفن هوشمند خود در سبک زندگی خود گنجانده اید ، احتمالاً آن را در همه جا حمل خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که قلم شما از زیبایی زیبایی برخوردار است که می توانید به آن افتخار کرده و آماده خودنمایی باشید.
2. ساخت و ساز
قلم شما باید با مواد مقاوم و با دوام بالا ساخته و ساخته شود. قلم ها به دلیل کوچک بودن اغلب قربانی حوادث ، خمیدگی ها و شکستگی های سهل انگاری می شوند. این البته کاملاً به نحوه برخورد با قلم فردی شما بستگی دارد. محکم ترین قلم های صفحه لمسی از پلاستیک و فلزات مقاوم ساخته شده اند.
3. منبع تغذیه
بعضی از قلم ها به باتری احتیاج دارند و برخی دیگر به باتری نیاز ندارند. برخی از قلم ها قابل شارژ هستند و برخی دیگر نمی توانند. بسته به اولویت شخصی شما ، منبع تغذیه ممکن است یک معامله سازنده یا شکستنی باشد. قلم های صفحه لمسی با منبع تغذیه یکپارچه از زحمت عبور از باتری های یکبار مصرف به نفع گزینه پلاگین ساده سوکت دیواری راهنمای خرید قلم نوری صرف نظر می کنند. اکثریت قریب به اتفاق کاربرانی که راحتی بهینه را ارزیابی می کنند ، معمولاً خودکارهای قابل شارژ را انتخاب می کنند.
4. اتصال و سازگاری
قلم های پایه معمولاً برای عملکردی کامل به تجهیزات خاصی یا ویژگی های روشنایی نیاز ندارند. با این حال ، برای کسانی که قصد دارند از یک قلم پایه به یک قلم پیشرفته تر از نظر فنی ارتقا پیدا کنند ، حتماً اتصال را در نظر بگیرید. قلم است که برای قابلیت های کامل به یک قطعه اضافه شده ممکن است گزینه های قابلیت فریبندگی بیشتری داشته باشد ، اما ممکن است دردسر برای یک دستگاه کوچک دو قطعه برای یک گوشی هوشمند ساده باشد.
علاوه بر بررسی اتصال ، بررسی سازگاری نیز مهم است. همه قلم ها برای سازگاری جهانی طراحی نشده اند - در حقیقت ، اکثر آنها اینگونه نیستند. قبل از بررسی ، مطمئن شوید که قلم مورد نظر شما بدون عیب و نقص با صفحه نمایش لمسی رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا سایر دستگاه ها سازگار است.
5. ویژگی ها
هنگامی که جستجوی خودکار قلم ایده آل صفحه لمسی را محدود می کنید ، باید همیشه مراقب ویژگی های عملکردی باشید که هر قلم ارائه می دهد. مراقب این بسیاری از ویژگی های اختیاری باشید که ممکن است تصمیم خرید شما را بگیرند یا آن را خراب کنند:
رد نخل
کلاه محافظ
دکمه های میانبر قابل برنامه ریزی
حساسیت فشار
پاک کن داخلی
بند راحت
پشتیبانی برنامه (بامبو ، ادوبی و غیره)
آیا HP قلم های صفحه لمسی تولید می کند؟
بله ما انجام میدهیم. راهنمای خرید قلم نوری خط قلم های قابل توجه HP به عنوان یکی از نوآورترین شرکت های فناوری جهان که در لبه پیشرفته فناوری آینده ایستاده است ، قصد دارد تا شیوه بیان خود را دوباره اختراع کند. قلم های HP که برای توسعه عملکرد شما طراحی شده اند ، برای طراحان گرافیک ، دانشجویان ، هنرمندان ، متخصصان تجارت ، نویسندگان و سایر موارد مناسب هستند.
چه در حال خلق شاهکارهای گسترده دیجیتال باشید و چه در حال نوشتن فیلم بعدی با موفقیت ، یک قلم HP کاملاً متناسب با برنامه شماست. نگاهی به چهار گزینه ستاره ای موجود امروز بیندازید.
1. قلم HP
با تمام HP Pavilion x360 ، HP Specter x360 ، HP ENVY x360 و HP که از برنامه نویسی Windows Ink و Microsoft پشتیبانی می کنند سازگار است ، یک HP Pen قلم زیبا و زیبا برای سازندگان است. با دقت بکر و سهولت طبیعی بنویسید ، نقاشی کنید و ضربه بزنید.
2. قلم HP Tilt
با نبوغ خلاقیت خود را به سطح دیگری قلم HP Tilt برسانید . این ایده نوپا را به خلقی واقعی تبدیل می کند. این قلم سطح بالا نه تنها کاشی را تشخیص می دهد ، بلکه دارای یک پاک کن در قسمت بالایی است که کاملاً قابل استفاده است مانند قلم / مداد.
به حالت بلوتوث ضربه بزنید یا آن را در حالت فعال نگه دارید ، بهترین حالت هر دو دنیا به معنای واقعی کلمه در دسترس شماست. HP Tilt بدون باتری است راهنمای خرید قلم نوری و به شما امکان می دهد بدون سفر به فروشگاه رفاه شارژ کنید.
3. قلم HP ZBook x2
The قلم X2 نوت ZBook یک مکمل زیبا به است HP ZBook X2 G4 ایستگاه های کاری قابل جدا شدن . اجازه ندهید ابعاد باریک شما را گول بزند. این قلم قلم نیروگاه متکی به هیچ باتری نیست تا در حجم کار شما شعله ور شود. با پشتیبانی از فناوری شیب و 4096 سطح فشار ، قلم HP ZBook x2 رویاها را به واقعیت تبدیل می کند.
4. قلم HP x360 11 EMR
مطالعه ، نوشتن ، تصویرگری و طراحی در HP Chromebook x360 11 G1 Education Edition هرگز به نظر خوب یا احساس خوبی نرسیده است. با قلم HP x360 11 EMR ، به خوبی به تمام ابزارهایی که برای ترسیم مسیر موفقیت خود نیاز دارید ، مجهز خواهید بود. این قلم با پشتیبانی از فناوری Wacom EMR به طور یکپارچه سطح فشار را تشخیص می دهد بدون اینکه یک بار انگشت خود را از دست بدهید.
درباره نویسنده
تولی فینلی-مویز نویسنده همکاری در HP® Tech Takes است. تولی یک متخصص ایجاد محتوای دیجیتالی است که در سان دیگو ، کالیفرنیا مستقر است و علاقه مند به آخرین اخبار رسانه های دیجیتال و فناوری است.
 

در سیستم های سیار مانند رانندگی خودکار اتومبیل ها و ربات راهنمای خرید قلم نوری های سرویس دهنده خودکفا ، درجه اتوماسیون به طور مداوم در حال افزایش است. این به سنسورهای نوری با کارایی بالا برای دستیابی به تصویر ، جهت گیری ، پیمایش و همچنین نظارت و تعامل نیاز دارد.

هدف
Das Programm سیستم های نوری سنسور 3D برای برنامه های کاربردی موبایل برنامه ترویج تحقیقات نوآورانه در زمینه تکنولوژی سنسور نوری به منظور تقویت بیشتر بادن-وورتمبرگ به عنوان یک مکان برای تحرک از فردا. سنسورهای نوری در اینجا یک فناوری کلیدی هستند. نسل های آینده حسگرها باید بتوانند هندسه های پیچیده سه بعدی و سناریوهای پویا را تحت شرایط راهنمای خرید قلم نوری متغیر محیطی ضبط کرده و داده های اندازه گیری را در زمان واقعی پردازش کنند. در بسیاری از موارد ، سنسورهای نوری موجود در حال حاضر هنوز از نظر وضوح ، قابلیت و دامنه بلادرنگ و همچنین قابلیت اطمینان ، استحکام و فشردگی شرایط لازم را ندارند.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۵۲:۰۰ توسط:پرنده بهار موضوع: نظرات (0)